Нормативна база документів Решетилівського району Полтавської області Створено за підтримки проекту «Реформа управління на сході України», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини

Пошук документів

Районні програми №536-26-VII Про виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Решетилівського району на 2018 рік та затвердження відповідної Програми на 2019 рік

Видавник
Решетилівська районна рада
Статус
Чинний
Тип документа Районні програми
Від
13.12.2018

Текст документа

РЕШЕТИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання двадцять шоста сесія

 

РІШЕННЯ

 

13.12.2018                                                                                                № 536-26-VII

 

Про виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Решетилівського району на 2018 рік та затвердження відповідної Програми на 2019 рік

 

 

Керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 року №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», заслухавши інформацію начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Зінченка В.Г. з цього питання, районна рада:

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Зінченка В.Г. про виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Решетилівського району на 2018 рік взяти до відома (додається).

2. Затвердити Програму розвитку та удосконалення організації харчування в закладах загальної середньої освіти Решетилівського  району на 2019 рік (додається).

3. Затвердити вартість харчування, яким безоплатно забезпечуються в закладах загальної середньої освіти району, згідно з переліком, що додається, учні:

- віком від 6 до 10 років із розрахунку 11 грн. в день на учня,

- віком від 10 років і старше з розрахунку 13 грн. в день на учня.

4. Районній державній адміністрації забезпечити організацію виконання цієї Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення та сфери послуг.

 

Голова районної ради                                                         С.В.Колотій